Printer Tamiri

Lider Teknoloji > Printer Tamiri

Printer Tamiri ve Bakımı

Printer tamiri ve bakımı konusunda Lazer, Dotmatrix (Nokta Vuruşlu), InkJet, DeskJet,All In One cihazlar ve Barkod yazıcılara servis merkezimizde hizmet verilmektedir. Tamir ve bakım hizmetlerinde güçlü yedek parça stoğumuz ve deneyimli kadromuzla hizmetinizdeyiz.

Tüm marka ve model cihazlarınızın tamiri ve bakımları yapılmaktadır.

Birçok marka ve modele ait Fuser film, Press Roller, Pickup Roller, Seperator Pad, Transfer Belt, Ana Kart ve muhtelif dişlileri stoklarımızda mevcuttur.

Onarımı tamamlanan ürünlere 3 ay – 2 yıl arasında parça garantisi verilmektedir.

Servis Süreci

Yazıcılarınız adresinizden alınır, ücretsiz arıza tespiti yapıldıktan sonra tarafınıza onay maili atılır. Onayınız doğrultusunda tamir edildikten sonra tekrar adresinize teslim edilir.

Yazıcınız rapor onaylandıktan sonra en kısa sürede onarılarak gerekli temizlik ve bakımları yapılarak ilk günkü performansında size teslim edilir.

Size  cihazınız ile ilgili detaylı hazırlanmış bir rapor sunulur. Bu rapor yapılan tüm işlemler ve değişen tüm parçalar hakkında bilgileri içerir.

Onaylanmayan yazıcıdan herhangi bir arıza tespit ücreti talep edilmez.

Printer tamiri

Hizmetlerimiz hakkında iletişim bilgilerimizi kullanarak ya da tüm sayfalarda görebileceğiniz Whatsapp butonu ile doğrudan bize yazarak bilgi alabilirsiniz.

Ara
WhatsApp
×