İphone X Cam Değişimi

İphone X Cam Değişimi 

Fiyat :  500 ₺        

Değişim Süresi : 90 Dakika

 

 

 

Ekran Kırık Cam Değişimi ;

Apple X cam değişimi telefonunuzun  ekran çatladı veya kırıldıysa, Görüntü var ve  kullanabiliyorsanız, çatlayan cam yüzünden komple ekran değiştirmek zorunda kalmayın.

Komple Ekran Değişim Ücretlerinin maliyeti yüksektir.

Ekran cihazınızın kırık olan ön camını Özel Makineler ile kolayca söküyoruz , solüsyonlarla temizlenerek uygulama yapılacak konuma getiriyoruz.

Orjinal Ön Camlarımız dan bir tanesini alarak OCA uyguluyoruz.OCA (Optical Clear Adhesive ) Apple İphone X Ekran İmalatında Fabrikalar tarafından Ekran İle Ön Cam veya Dokunmatik Panellerin Bütünleştirilmesinde (Birleştirilmesinde) Kullanılır.

Firmamız Fabrikasyon Sistem olan OCA tekniğini kullanarak montaj yapıyoruz. (Bazı Firmalar bu İşlemi UV Jel ile yapmaktadır.UV Jel Önerilen Bir Yapıştırma değildir.)

Apple İphone X Ekranınız Özel Fabrikasyon Makineler ile Birleştirilerek Kullanıma Hazır Hale Getirilir.

  Ekran Değişim ;

Telefonunuzun iç ekranı arızalı durumlarda ekran degisimi panel şeklinde değiştirilmektedir. Onarılan cihazınız ilk günki gibi kaliteli görünüm sağlar.Ekran değişimi sırasında telefonunuzun bakımını temizlik vs ücretsiz olarak yapmaktayız. Servisimize gelerek onarım işlemini yaptırabilirsiniz.

    Arka Cam Değişim ;

Arka cam kırık cam sökme işlemleri kolayca yapılmaktadır. Cihaza ve kasaya hiçbir zarar ve deformasyon vermeden profesyonelce müdahale ediyoruz.

 

    Ekran Yapılan Cam Değişiminin Avantajları çok fazladır ;

Ekran Görüntüyü veren Dokunmatiği sağlayan LCD Ekran sizin kendi ekranınız olacağından, Cihazınız birebir orjinalliğini koruyacak ve Orijinal Kullanıma Devam Edersiniz.. , 

%100 Orjinal olacaktır.

    Ekonomik orjinal şekilde Sorununuzu çözebilirsiniz ;

Apple İphone X Cam kırılan telefonlarınızın iç ekrandan ayırarak yeni orginal cam takılarak ekonomik çözümler sunuyoruz…

    Ücretsiz Kargo ;

Türkiyenin Her yerinden Yurtiçi Kargo İle ücretsiz gönderim yapabilirsiniz .

Yurtiçi Kargo Müşteri Numaramız Müşteri No : 336 378 984

    Ekran Cam Değişim Süresi ;

Apple İphone X Cam Değişimi, yoğunluğa bağlı olarak firmamızda 2 ile 3 saat arasında sürebilmektedir. Kargo gönderimlerinde 1 Gün

    Telefonunuzdaki Veri ;

Ekran ve Cam değişimlerinde kesinle bilgi kaybı olmamaktadır.

iphone x cam değişimi ekran

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

×